Loading...
خصوصیات محصولات (تجهیزات و کلیدهای لمسی)

قابلیت اتصال به کنترل از راه دور RF

کلیه کلید های لمسی پارمیس قابلیت برنامه ریزی و اتصال همزمان به چهار کنترل از راه دور را دارا هستند. کنترل از راه دورهای پارمیس بردی تا 50 متر دارند و به دلیل استفاده از تکنولوژی RF نیازی به قرار گرفتن مستقیم به سمت کلید ها را ندارند. آسایش و راحتی حق شماست

قابلیت برنامه ریزی توسط مصرف کننده

شما به راحتی می توانید کلیدهای لمسی خریداری شده خود را تنظیم نمایید.بدین صورت که هر کلیدی را که تمایل داشته باشید می توانید با هر دکمه ای از ریموت ارتباط دهید.این کار نیازی به هیچ گونه دستگاه واسطی نظیر کامپیوتر و یا غیره نداشته و به راحتی توسط ریموت کنترل صورت می پذیرد.

چهار سال گارانتی

در صورتیکه در عملکرد هر یک از کلیدهای تولیدی پارمیس مشکلی حادث شود شما می توانید آنرا به نمایندگی های شرکت تحویل و از گارنتی 4 ساله محصول استفاده نمایید .با چهار سال گارانتی مطلوب آرامش را تجربه کنید.

قطعات الکترونیک با استاندارد CE اروپا

پارمیس تمامی قطعات الکترونیک مورد استفاده در تولیدات خود را از میان مرغوب ترین قطعات موجود بازار انتخاب و مورد استفاده قرار می دهد.داشتن استاندارد CE اروپا شرط اصلی انتخاب قطعات توسط مهندسین ما بوده و پس از انتخاب ،کارائی و هماهنگی آنها با یکدیگر در آزمایشهای الکترونیک شرکت مورد تست قرار گرفته و بررسی می شود.کیفیت هدیه ایست از پارمیس برای شما.

سازگار با ولتاژ ورودی 80 تا 240 ولت (مستقیم یا متناوب)

محصولات پارمیس می تواند در شرایط مختلف آب و هوایی و با استانداردهای مختلف برق ورودی برای کشورهای مختلف هماهنگ گردد.این ولتاژ ورودی می تواند مستقیم یا متناوب و از 80 تا 240 ولت باشد.که ورودی های متفاوت ، هیچگونه اختلالی در عملکرد سیستم ایجاد نخواهد نمود.

دارا بودن استانداردهای ISO9001 و CE

تلاش مدیران ما همواره بر این بوده است که کلیه محصولات تولیدی پارمیس از بالاترین استانداردهای جهانی تبعیت نموده و از لحاظ کارکردی بتواند جایگاهی شایسته و در خور در میان دیگر برندها برای خود ایجاد نماید.اخذ استانداردهای ISO9001 و CE گامی است در جهت رضایت هر چه بیشتر مصرف کنندگان محصول.

تحقیق و توسعه نیاز امروز و فردا

شرکت تمامی مساعی خویش را معطوف به این اصل نموده است که زیبائی و کیفیت و عملکرد محصول را همواره ارتقا داده و با تحقیق و توسعه مستمر، روز به روز محصول را تا نیل به جایگاه واقعی آن رهنمون سازد.

گوشی موبایل شما ریموت کنترل شماست؟!!

شما می توانید یک فرآیند گروهی بر روی کلیدهای لمسی خود برنامه ریزی و اجرا نمایید.شما می توانید به صورت همزمان کلیدهای لمسی ، سینمای خانواده ، اسپلیت ، تلویزیون و دیگر تجهیزات منزل خود را ، بر روی گوشی موبایل اندروید و یا IOS خود کنترل کنید.

Powered By Narvan, Web Portal - 2009 to 2015